„Võtmed kätte“ maja ehitamine

Avaleht„Võtmed kätte“ maja ehitamine

“Võtmed kätte” maja ehitamine

Iga maja saab alguse ideest – sellest „minu oma kodust“, millest meist enamus aastaid või aastakümneid unistavad. See kodu, kuhu mahuks pere, mille õues saaks turvaliselt mängida lapsed ning grillida pererahvas. iHouse professionaalid aitavad selle unistuse täide viia, projekteerides ja ehitades teiega koostöös isikupärase kodu, mis ongi teie unistus olnud.

Lisainfot leiad sektsioonist Eramu projekteerimine

Maja ehitamine ja selle protsessi kuuluv

 

Eelprojekt

Eskiislahenduste loomise käigus on võimalik paika panna kõik olulisemad nõuded elamule, ruumide asukohad ja konstruktsioonide materjalid, mida kasutada. Kui eskiislahendused on saanud tellija heakskiidu, koostatakse eelprojekt ning harvemini lisaks ka põhiprojekt. Eelprojekti alusel menetletakse ja väljastatakse ehitusluba.

Dokumentatsioon on äärmiselt mahukas, ja selle sisse kuulub muu hulgas:

–              Info hoone asukoha kohta ning ehitise üldkirjeldus

–              Asendiplaan ja tuleohutus

–              Eskiislahendus hoone ruumiprogrammist

–              Arhitektuurne projekteerimine

–              Konstruktsioonide projekteerimine, sh maa-alused (vundament, sokkel, põrand) ja maapealsed konstruktsioonid (seinad, vahelaed), katusekonstruktsioonid, trepid, terrassid jpm

Eriosade projektid

o             Küttesüsteem

o             Ventilatsioon

o             Elektrisüsteemid(nõrkvool, tugevvool)

o             Vesi- ja kanalisatsioon

 

Maja ehituse kalkulatsioon – hinnapakkumine

Kui kõik vajalikud detailid on paigas, saab teha ehituse hinnapakkumise. iHouse (SSC OÜ) poolt vormistatav hinnapakkumine on detailne ja põhjalik, tuues välja kõik põhilised kuluartiklid erinevate etappide kaupa. Nii on kliendil detailne ülevaade sellest, mis töid erinevates etappides teostatakse ning mis kulud nendega kaasnevad.

Ehitusloa taotlemine

Ehitaja alustab ehitusloa taotlemise protsessi, mis enamasti võtab paar kuud. Kui on plaanis „võtmed kätte“ maja ehitamine meilt tellida, ei pea tellija muretsema lubade taotlemise ega paberitöö eest, sest meie teeme selle kõik ära.

Ehitustegevus, kasutusluba, garantii

Selles etapis valmibki teie unistuste kodu, vundamendist katuseni. Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele koostööpartneritele saame garanteerida sujuva ehitusprotsessi, kus vastavalt projekti keerukusele ja ilmadele toimub ehitusperiood 5…8 kuud, peale mida saame taotleda hoone kasutusluba. Järelteenindust pakume kaks kuni viis aastat, mille jooksul jagame majaomanikele vajalikke soovitusi ja teadmisi ning likvideerime maja loomulikust vajumisest tulnud mikromõrad.

Esimene samm on ühendust võtmine!

    iHouse.ee by SSC OÜ