Teil on soov soetada maja, aga müügil pakutavatest ei sobi ükski ning olete väsinud iga päev City24 ja KV kuulutuste sirvimisest. Tutvustame Teile iHouse poolt pakutavat teenust.
Arvatavasti olete juba mõistnud, et kõige kindlam võimalus on ehitada uus maja, mis vastab kõikidele Teie nõudmistele ja soovidele. Te teate ka seda, et see ei ole lihtne, nii suur ajakulu, palju riske arhitekti valikul, palju riske ehitaja valikul, ebapiisavad teadmised kogu protsessist ja eelarve koostamisest. Seda kuni praeguseni!
Tavapärane olukord on see, et inimesed ei tea täpselt mida nad vajavad ja soovivad, eriti kui soetatkse esimest maja. Loodetakse leida valmis maja, mis rahuldaks kõik soovid ja vajadused. Aga niipalju kui on erinevaid inimesi, niipalju on erinevaid soove ja vajadusi. Ka ei teata mis otsast selle kõigega alustada, keda palgata ehitama, keda projekteerima, mis on selle kõige aja, närvi ja raha kulu jne. Me teame seda tunnet ja meil on nendele küsimustele vastused ja lahendus.
Tulime välja eramu ehituse täisteenuse pakkumisega, st. soovime olla Teiega idee algusest kuni idee teostuse lõpuni. Aitame ja juhendame Teid, nii et kogu protsess oleks murevaba ja nauditav.
Alustuseks kaardistame Teie soovid ja vajadused ning aitame koostada eelarve ja leida sobiliku krundi. Protsessi märkimisväärseks kiirendamiseks tutvustame Teile erinevaid valmislahendusi ning tõenäoliselt juba mõne tunniga jõuame Teile sobiva aluspõhjani, millega saame edasi töötada. Anname nõu ja viime sisse muudatused ning seda kõike loetud päevadega.
Kui krunt soetatud ja projektid valmis, saame taotleda ehitusluba. Seni kuni kohalik omavalitsus menetleb ehitusluba, valmistume meie ehituseks ning peale ehitusloa saamist saamegi koheselt alustada ehitustegevusega. Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele koostööpartneritele saame garanteerida murevaba ehitusprotsessi, kus vastavalt projekti keerukusele ja ilmadele toimub ehitusperiood 6-8 kuud, peale mida taotleme kasutusloa ja anname pidulikult üle uue kodu võtmed. Järelteenindust pakume kaks kuni viis aastat, mille jooksul anname majaomanikele vajalikke soovitusi ja teadmisi ning likvideerime maja loomulikust vajumisest tulnud mikromõrad.
Lugupidamisega,
iHouse meeskond