Ettevõttest

iHouse (SSC OÜ) – võtmed kätte maja ehitamine

Ettevõtte teenusteks on võtmed kätte maja ehitamine, eramu projekteerimine ja kõik muud eramute ehitamisega kaasnevad teenused alates projekti loomisest kuni kasutusloa taotlemiseni. Meie pikaajalise kogemusega ehitajad, eelarvestajad ning objekti- ja projektijuhid suudavad tagada kvaliteedi ja usaldusväärsuse igas ehitusetapis.

Mõistame, et kodu ehitamine on inimeste jaoks pikaajaline unistus mistõttu meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et unistuste kodu ehitamine kulgeks sujuvalt. Meie eesmärk on kliendile pakkuda suurepärast kvaliteeti, mistõttu panustame põhjalikku eeltöösse, detailse projekti loomisse ning eelarvestusprotsessi.

Meid iseloomustab:

– Pikaajaline, üle 10 aasta pikkune kogemus ning kõikide vajalike litsentside olemasolu

– Lahendusele orienteeritud – teeme kliendiga koostööd, leidmaks parimad võimalused kõikide soovide täitmiseks

– Usaldusväärsed – oleme alati küsimuste jaoks kättesaadavad ning kindlustame, et ehitustööd püsivad eelarves ja graafikus

– Eksperdid – meie hooleks võib jätta iga eramu ehituse etapi, alustades projekti loomisest kuni kasutusloa väljastamiseni

– Vastutulelikud – aitame alati nõu ja jõuga, kus võimalik.

Ettevõte kasutab oma töös rahvusvahelisi kvaliteedijuhtimise-, keskkonnajuhtimise- ja tööohutuse süsteeme ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001.

SSC OÜ on majandustegevuse registris (MTR) registreeritud ehitusvaldkonna ettevõte, kus on olemas isik, kel on sellel tegevusalal tegutsemiseks seadusega nõutud ehitusinseneri kutsestunnistus.

Miks on iHouse teenus just eramajade ehitus?

See soov tulenes tegelikult vajadusest – mõned aastad tagasi asus üks ettevõtte asutajatest omale eramaja ehitama. Turul partnerit otsides selgus, et tegelikult väga palju teenusepakkujaid ei ole, kelle hooleks oma kodu ehitamise usaldaks. Väiksemate tegijate puhul tekkis küsimus usaldusväärsuses ning suurematelt arendajatelt eramu ehitust tellida ei saa.
Tegelikult võib igaüks maja valmis ehitada. Kuid professionaalse ehitaja abiga on võimalik vältida levinumaid vigu, mis eramu ehituse ülemäära kulukaks võiks muuta, või tulevikus kasutatavuse ja kindluse osas probleeme võiks tekitada.

Võtke meiega ühendust, kui soovite oma idee tasandil oleva eramu jaoks projekti või „võtmed kätte“ maja.

Võta ühendust

iHouse.ee by SSC OÜ